Contacteer ons

 

Wens je op de hoogte te blijven van alle activiteiten schrijf je dan in op onze contactlijst.

info@rugbyclub-beernem.be

Tel.: +32 486 21 39 40

 

Postadres: Maurits Sabbestraat 5, 8730 Beernem

 

Clubadres: Male Hof 25, 8730 Beernem

GPS en Parking: Bargelaan 12, 8730 Beernem

Algemene info

Bestuursleden

Voorzitter:

Johannes Mortier

Maurits Sabbestraat 5, 8730 Beernem

tel.: +32 486 21 39 40

johannes@rugbyclub-beernem.be

Secretaris:

Mano Herrebaut

Waterstraat 12, 8730 Beernem

+32 498 50 55 12,

mano@rugbyclub-beernem.be

Penningmeester & infrastructuur:

Jeroen Dehouck

Kauter 64 , 8730 Sint-Joris

tel.: + 32 495 72 60 76

jeroen@rugbyclub-beernem.be

Barwerking:

Maxim Vandenbroucke

Zandbergstraat 54, 8750 Wingene

tel.: +32  496 4547 45

maxim@rugbyclub-beernem.be

Social/RugbyFit

Pieterjan Verburgh

Orchidee├źnstraat 5, 8730 Beernem

tel.: 0485 59 07 08

pieterjan@rugbyclub-beernem.be

Sporttechnisch manager:

Brendan O'Rourke

tel.: + 32 494 99 75 86

brendan@rugbyclub-beernem.be

Teammanager Senioren:

Frederik Caluwe

tel.: +32 486 43 77 22

Sportief

Coach Senioren:

Pierre Legrand

tel.: +32 470 24 70 41

pierrelegrand89@gmail.com

Jeugdco├Ârdinator:

Johannes Mortier

Maurits Sabbestraat 5, 8730 Beernem

tel.: +32 486 21 39 40

johannes@rugbyclub-beernem.be

Met dank aan

#RCBeernem  #letsmakethishappen

info@rugbyclub-beernem.be  |  Tel.: 0486 21 39 40

Postadres: M.Sabbestraat 5 / Clubadres: Bargelaan 12, 8730 Beernem